אורח חיים בריא – איך חיים את זה?

בהרצאות דינמיות, מלאות הומור וכריזמה, שופעות ידע ומידע חיוני, אוביל אתכם בבטחה אל מסע מרתק בין שבילי התזונה הבריאה.

כך, תוך שעה בלבד אעורר את סקרנותכם, אפר את שלוותכם, ואניע אתכם במלוא המרץ אל עבר הרצון לבחור בחיים בריאים יותר, מהנים יותר, שמחים יותר, מלאי אנרגיה וחיוניות.

בין הרצאותיי:

מה תעשיית המזון לא רוצה שנדע? – הרצאת הדגל!
כיצד נוכל להפוך לצרכנים חכמים יותר? באילו מניפולציות משתמשת תעשיית המזון כדי למכור לנו מזון מעובד ומתועש, בתחפושת מזון בריא? מהם המזונות החיוניים לחיים בריאים? מאילו מזונות כדאי להימנע? ומהם הכלים פרקטיים לאורח חיים בריא? או בקיצור, איך לאכול מה, מתי ובאיזה אופן?

שוקולד – מיתוסים, אמיתות וסגולות בריאותיות

האם שוקולד יכול להיות בריא? מהן סגולותיו של פרי הקקאו המופלא ומהי ההיסטוריה המרתקת מאחוריו? מה ההבדל בין הקקאו העתיק המסורתי לקקאו המעובד של ימינו? וכיצד קקאו יכול להיות מזון אנטי אייג'ינג בריא ומרפא?

כוחו של המזון

כיצד מזון יכול להיות כלי ריפוי מדהים? מה משמעות המזון בראייה הוליסטית? מדוע אין קשר בין קלוריות לבין בריאות? ואיך צועדים בבטחה בשבילי התזונה הבריאה מבלי לעשות דיאטה ובלי תפריטים?

בריאות בגיל השלישי

ככל שאנחנו מתבגרים אנחנו חכמים יותר, מבינים יותר ולמודי ניסיון, אבל האם נוכל להיות גם בריאים יותר? בהחלט כן! אז מהם הדברים החשובים עליהם יש להקפיד לטובת בריאות טובה בגיל השלישי? ומהן הדרכים הפשוטות ליישום?

הצד המר של תעשיית הסוכר

כיצד הפך הסוכר לגורם מס' 1 של מחלות עידן השפע? באילו מזונות מסתתר הסוכר? האם יש דבר כזה ממתיקים בריאים? מה השפעתו של הסוכר על המוח שלנו? וכיצד, אם בכלל, אפשר להיגמל ממנו אחת ולתמיד?

דיאטה במשרה מלאה

מה מקומה של הדיאטה בחיינו? מדוע דיאטה היא אינה מפתח לגוף רזה וחטוב לאורך זמן? איך מפסיקים לעשות דיאטה ומתחילים לרזות? מהם המיתוסים והאמיתות בעולם הדיאטות והתזונה הבריאה?

10 צעדים ראשונים לחיים בריאים ושמחים
איך מתחילים לנהל אורח חיים בריא? מהם חומרי הגלם החשובים במטבח הבריא? מאילו חומרי גלם חשוב להימנע? אילו גורמים נוספים מלבד תזונה משפיעים על הבריאות שלנו, על מצב הרוח שלנו ועל התודעה שלנו?

 

טלי מחלב

ההרצאות מיועדות לחברות, ארגונים, חוגי בית, קבוצות הורים וכל יחידי הסגולה שאוהבים את החיים, את האוכל ואת עצמם.

לפרטים והזמנת הרצאה – בואו נדבר!