אורח חיים בריא – איך חיים את זה?

בהרצאות דינמיות, שופעות ידע והומור, אעורר בכם השראה ואוביל אתכם בביטחה אל מסע מרתק בין שבילי התזונה הבריאה ואורח החיים הבריא. יחד, נכיר מקרוב את כוחו המופלא של המזון לצד כל האלמנטים שמשפיעים על אורח החיים שלנו, ונלמד כיצד אפשר להפוך את החיים לבריאים, מהנים ושמחים יותר.

בין הרצאותיי:

מה תעשיית המזון לא רוצה שנדע?
כיצד נוכל להפוך לצרכנים חכמים יותר? באילו מניפולציות משתמשת תעשיית המזון כדי למכור לנו מזון מעובד ומתועש, מחופש למזון בריא? מהם המזונות החיוניים לחיים בריאים? מאילו מזונות כדאי להימנע? ומהם הכלים לצרכנות חכמה? בקיצור, איך לאכול מה?

שוקולד – מיתוסים, אמיתות וסגולות בריאותיות

האם שוקולד יכול להיות בריא? מהן סגולותיו של פרי הקקאו המופלא ומהי ההיסטוריה המרתקת מאחוריו? מה ההבדל בין הקקאו העתיק המסורתי לקקאו המעובד של ימינו? וכיצד קקאו יכול להיות מזון אנטי אייג'ינג בריא ומרפא?

כוחו של המזון

כיצד מזון יכול להיות כלי ריפוי מדהים? מה משמעות המזון בראייה הוליסטית? מדוע אין קשר בין קלוריות לבין בריאות? וכיצד יורדים  במשקל בלי דיאטה ובלי תפריטים?

בריאות בגיל השלישי – סדרת הרצאות!

ככל שאנחנו מתבגרים אנחנו הופכים לאנשים חכמים יותר ולמודי ניסיון, אבל האם נוכל גם להיות בריאים יותר? בהחלט כן! מהם הדברים החשובים עליהם יש להקפיד לטובת בריאות טובה בגיל השלישי? מהן הדרכים הפשוטות ליישום? בין ההרצאות: בריאים יותר – שמחים יותר, התמודדות עם סכנות החורף בגיל השלישי, תבלינים בריאים, אנטי אייג'ינג, מערכת העיכול, תרופות ביתיות, פחמימות טובות, שומנים חיוניים, חשיבות החלבונים, ויטמינים ומינרלים, אנזימים ותפקידם בגופנו, תנועה ומחשבה, תזונת הרמב"ם ועוד.

סוכר – האמת המרה
כיצד הפך הסוכר לגורם מס' 1 של מחלות עידן השפע? באילו מזונות מסתתר הסוכר? האם יש דבר כזה ממתיקים בריאים? מה השפעתו של הסוכר על המוח שלנו? וכיצד, אם בכלל, אפשר להיגמל ממנו אחת ולתמיד?

דיאטה במשרה מלאה

מה מקומה של הדיאטה בחיינו? מדוע דיאטה היא אינה מפתח לגוף רזה וחטוב לאורך זמן? איך מפסיקים לעשות דיאטה ומתחילים לרזות? מהם המיתוסים והאמיתות בעולם הדיאטות והתזונה הבריאה?

10 צעדים ראשונים לחיים בריאים 
איך מתחילים לנהל אורח חיים בריא? מהם חומרי הגלם החשובים במטבח הבריא? מאילו חומרי גלם חשוב להימנע? אילו גורמים נוספים מלבד תזונה משפיעים על הבריאות שלנו, על מצב הרוח שלנו ועל התודעה שלנו?

 

טלי מחלב

ההרצאות מיועדות לחברות, ארגונים, בתי דיור מוגן, קבוצות הורים וכל אלו שאוהבים את החיים, את האוכל ואת עצמם.

לפרטים והזמנת הרצאה – בואו נדבר!