אורח חיים בריא – איך חיים את זה?

בהרצאות דינמיות, שופעות ידע, תוכן מרתק והומור, אוביל אתכם אל מסע מרתק בין עולמות התזונה הטבעית ואורח החיים הבריא. יחד, נכיר מקרוב את כוחו המופלא של המזון לצד כל האלמנטים שמשפיעים על אורח חיינו. נלמד כיצד להפוך את החיים שלנו לבריאים, מהנים ושמחים יותר.

בין הרצאותיי:

בריאים יותר, שמחים יותר
ככל שחולפות השנים אנחנו הופכים להיות אנשים חכמים יותר, אבל האם נוכל גם להיות אנשים בריאים יותר? בהחלט כן!
בהרצאה חווייתית נכיר את האלמנטים השונים המשפיעים על חיינו ונראה כיצד ביכולתם להפוך אותנו לאנשים בריאים יותר ושמחים יותר – בגוף, בנפש ובתודעה.

מה תעשיית המזון לא רוצה שנדע?
באילו מניפולציות משתמשת תעשיית המזון כדי למכור לנו מזון מעובד ומתועש, מחופש למזון בריא? מהם המזונות החיוניים לחיים בריאים? מאילו מזונות כדאי להימנע? ומהם הכלים לצרכנות חכמה?

נפלאות האיורוודה 
האיורוודה, תורת הרפואה ההודית המסורתית, שפירושה בסנסקרית "ידע החיים הארוכים" היא רפואה עתיקה שמטפלת באדם ולא בסימפטומים מהם הוא סובל. מטרת האיורוודה להביא להרמוניה בין הגוף והנפש. במהלך ההרצאה נכיר את סודות האיורוודה ונלמד כיצד ניתן ליישמם בחיים שלנו.

שוקולד – הסיפור האמיתי

כיצד הגיע השוקולד אל העולם? מהן סגולותיו של פרי הקקאו המופלא ומהי ההיסטוריה המרתקת מאחוריו? האם שוקולד יכול להיות בריא? וכיצד קקאו יכול להיות מזון אנטי אייג'ינג עוצמתי ומרפא?

כל האמת על סוכר
באילו מזונות מסתתר הסוכר? האם יש דבר כזה ממתיקים בריאים? מה השפעתו של הסוכר על המוח שלנו? כיצד הפך הסוכר לגורם מס' 1 של מחלות עידן השפע? והאם אפשר (וצריך) להיגמל ממנו לחלוטין?

אנטי אייג'ינג בראי הבריאות
מה ההבדל בין הזדקנות טבעית לבין הזדקנות מואצת? מהם הגורמים הפוגעים בתוחלת החיים ובאורח החיים? ומהם גורמי האנטי אייג'ינג החיוניים שחשוב להכיר וליישם בחיינו, לטובת בריאות טובה ואריכות ימים?

כוחו של המזון

כיצד מזון יכול להיות כלי ריפוי מדהים? מהי משמעות המזון בראייה הוליסטית? מדוע אין קשר בין קלוריות לבין בריאות? וכיצד אפשר לרדת במשקל ולשמור על המשקל, בלי דיאטה ובלי תפריטים?

דיאטה במשרה מלאה

מה מקומה של הדיאטה בחיינו? מדוע דיאטה היא אינה מפתח לגוף רזה וחטוב לאורך זמן? איך מפסיקים לעשות דיאטה ומתחילים לרזות? מהם הטרנדים, המיתוסים והאמיתות בעולם הדיאטות והתזונה הבריאה?

איך מתחילים?
מהם 10 הצעדים הראשונים בדרך לאורח חיים בריא? מהם חומרי הגלם החשובים במטבח הבריא? מאילו חומרי גלם מומלץ להימנע? ואילו גורמים נוספים מלבד תזונה משפיעים על הבריאות שלנו, על מצב הרוח שלנו ועל התודעה שלנו?
בריאות בגיל השלישי – סדרת הרצאות!

מהם הדברים החשובים עליהם יש להקפיד לטובת בריאות טובה בגיל השלישי? מהן הדרכים הפשוטות ליישום? בין ההרצאות: בריאים יותר – שמחים יותר, התמודדות עם סכנות החורף בגיל השלישי, כל האמת על סוכר, שוקולד: הסיפור האמיתי, ידע החיים הארוכים על פי הרפואה ההודית המסורתית, תבלינים בריאים, אנטי אייג'ינג, מערכת העיכול, פחמימות טובות, שומנים חיוניים, חשיבות החלבונים, ויטמינים ומינרלים, תנועה ומחשבה, תזונת הרמב"ם ועוד.

ועוד רבות וטובות…

טלי מחלב

ההרצאות מיועדות לחברות, ארגונים, בתי דיור מוגן, מועדוני גמלאים, קבוצות הורים צעירים, משפחות וכל אלו שאוהבים להרחיב אופקים ולהיחשף לתוכן מרתק ומעורר השראה, בתחום התזונה ואורח החיים הבריא!

לפרטים והזמנת הרצאה – בואו נדבר!