הרעלים שמסתתרים בקרם הפנים שלך

המעבר לאורח חיים בריא אינו מסתכם רק במעבר מתזונה מעובדת לתזונה טבעית. ככל שהופכים להיות מודעים יותר, מסגלים הרגלים חדשים בכל תחומי החיים ואם מתמידים אז גם ממש נהנים מזה.

זה לא רק תזונה

שימשו באקונומיקה וחומרי ניקוי המכילים כימיקלים, עלולה להיות הרסנית. אותם חומרים נספגים דרך העור והנשימה, נכנסים למחזור הדם ופוגעים בבריאות, לכן כדי להעדיף חומרי ניקוי אקולוגיים נטולי כימיקלים.

מוצרי פלסטיק (קופסאות, בקבוקים, סכו"ם ושקיות) משבשים את המאזן ההורמונאלי בגוף, לכן עדיף להשתמש במוצרי זכוכית (שגם מטיבים עם הסביבה).

גם מוצרי הקוסמטיקה שלנו מכילים כימיקלים ורעלים שמזיקים לבריאות שלנו ולכן עדיף לזנוח אותם לטובת קוסמטיקה אורגנית.

קוסמטיקה אורגנית

מה יש בקוסמטיקה אורגנית?

שמנים טבעיים, תמציות צמחים חיוניות, ויטמינים ומינרלים. אם יש לנו אפשרות להזין את העור ברכיבים הטבעיים והחיוניים הללו, אין סיבה מוצדקת להשתמש במוצרים סינטטיים על בסיס כימיקלים.

מהם המרכיבים המזיקים?

מרכיבים סינטטיים כמו נפט, SLS (רכיב שנוצר מזיקוק נפט, פופולארי בתעשיית הקוסמטיקה ונמצא בכל מוצר שיוצר קצף), פורמלין, פרפין, וזלין, פרבנים ורעלנים נוספים שחודרים לעור נספגים למחזור הדם, מזיקים לבריאות ומעודדים את תהליך הזדקנות העור במקום להאט אותו.

רעל

חפשו את תו התקן

אחרי שהבנו א חשיבות הקוסמטיקה האורגנית, השלב הבא הוא מחקר שוק כדי להבין מיהן שחקניות הקוסמטיקה האורגנית הרציניות. אני ממליצה על "אננדה" (פירוש השם "אושר פנימי" בשפה ההודית העתיקה, סנסקריט, שהיא גם שפת האיורוודה).

"אננדה" היא חברה ישראלית שמחזיקה תו תקן אורגני גרמני בינלאומי BDIH, המחמיר ביותר בשוק הקוסמטיקה האורגנית.

המלצה שלי, תתרחקו ממוצרים אורגנים שאינם נושאים תו תקן. זה חבבני, זה לא רציני ואי אפשר לדעת אם אכן המוצר נקי מרעלנים, פרבנים וכימיקלים (הם יכולים למשל להכיל SLS ולא חמאת שיאה, בגלל מחירה היקר).

מוצרי "אננדה" נרקחים מפורמולות אורגניות טבעיות, המבוססות על צמחי מרפא והם אינם מכילים בושם (הגורם לפיגמנטציה בזמן החשיפה לשמש).

בחרתי להמליץ על שלושה מוצרים שאני אוהבת במיוחד:

קרם פנים אורגני של אננדה

סרום, קרם פנים וקרם עיניים

כל השלושה נעימים למגע על העור, מתאימים גם לבעלות עור רגיש, נספגים במהירות (גם בימים חמים ולחים), משפרים את מראה עור הפנים ומהווים בסיס נהדר לאיפור.

קרם עיניים של אננדה

מלבד הקרמים והסרום, ל"אננדה" מגוון מוצרי קוסמטיקה וטיפוח לגוף ולנפש. אם את בעניין של ים המלח, כמוני, כדאי שתקראי את הפוסט הזה.

סרום אורגני של אננדה

 

את מוצרי אננדה אפשר לרכוש בחנויות הטבע או באתר החברה, דרכו תוכלי ליהנות מקוד הקופון naturetali שיעניק לך 12% הנחה על כל המוצרים באתר!

מה הסוד שלך לטיפוח מושלם? אשמח לשמוע!

 

 

קרדיט צילום מוצרי אננדה: מוטי פישביין