כך תבחרו את מכון הכושר שלכם

החגים בעיצומם. אנחנו נעים בין ארוחה לארוחה, שוב קינוחים ועוד מנה עיקרית וממש עוד מעט "אחרי החגים" יגיע, ואז נצטרך לממש את כל ההבטחות שהבטחנו לעצמנו, הדחיות והדברים שאנחנו לא נלהבים במיוחד לעשות.

אחת ההבטחות הפופולאריות בראש הרשימה, היא ההחלטה להיכנס לכושר ולסגל לעצמנו הרגלי אכילה בריאה.

לבחירת מכון הכושר יש משמעות מכרעת בהצלחת התהליך.

איך בוחרים מכון הכושר? איך נדע איזה מועדון ספורט הולם את הצרכים שלנו?

טלי מחלב נייצ'ר טלי אורח חיים בריא

המדריך המלא לבחירת מכון הכושר לפניכם!

מיקום

לוקיישן הוא פקטור מכריע! מכון הכושר שלכם חייב להיות במקום נגיש, במרחק הליכה או נסיעה קצרה מהבית או ממקום העבודה.

אם במהלך סוף השבוע שלכם יש לכם שעתיים פנויות לעצמכם, כדאי לנצל אותן לספורט. במידה ומכון הכושר שבחרתם יהיה קרוב למקום העבודה אך רחוק מהבית, ההזדמנות הזו ככל הנראה תוחמץ, אז קחו את השיקול הזה בחשבון.

נגישות

אחרי שבחרתם במכון הכושר, במידה ואתם מגיעים עם רכב ודאו שיש הסדר חניה בבניין או חניה בשפע במרחק הליכה סביר מהכניסה למכון הכושר.

אתם ממש לא רוצים לבזבז זמן בחיפושי חניה וכמובן שלא כסף על חניון, בנוסף לסכום ששילמתם בעבור במנוי.

שעות פעילות

לא מעט מכוני כושר מבטיחים שעות פעילות ארוכות, משהו בסגנון חמש בבוקר ועד חצות. גם לפרמטר הזה יש השלכות על המחיר שתשלמו ואם אתם אנשים שמתאמנים באמצע היום, זה לחלוטין לא רלוונטי עבורכם.

ודאו שמכון הכושר שלכם פעיל בימים ובשעות בהן אתם מתכוונים לפקוד את המקום.

גיוון

אימון בחדר כושר הוא ללא ספק ספורט נהדר המשלב בין אימוני כח לאימון לאירובי, אבל חשוב שתהייה לכם האופציה לגוון גם מחוץ לכותלי חלל המכשירים וההליכונים!

זה מה שכל כך כיף בזאוס, מועדון הספורט שלי שמכיל מכון כושר גדול, בריכה ועשרות חוגים, מה שמאפשר לי לגוון כל הזמן.

טלי מחלב נייצ'ר טלי אורח חיים בריא

אסתטיקה

אני בעד מקומות אסטטיים, נקיים וחדשים. עם מכשירי כושר חדשים ומתקדמים, בריכה מתוחזקת, מקלחות מטופחות וריח של נקי. מעבר להשלכות הבריאותיות הנלוות לאימון במקום שאינו מאוורר ונקי, זה פשוט לא נעים, ומכאן הדרך לוותר על האימון מאוד קלה, ובצדק.

מחיר

את פרמטר התמורה הכספית בחרתי לכתוב בסוף וזו אינה החלטה שרירותית. למחיר יש משקל מהותי בבחירה שלכם, אבל בניגוד למה שחושבים, זה בהחלט לא הפקטור המכריע והמשמעותי.

גם מאה שקלים הם סכום מופרך ולא מוצדק במידה ולא תבקרו במקום אליו נרשמתם. מצד שני, גם 400 שקלים בחודש, מסברים את האוזן במידה ותגיעו לפחות 3 פעמים בשבוע, תשתמשו במתקנים והכי חשוב – תהנו מזה!